Virtuální Kutnohorsko

Virtuální Kutnohorsko - informačně turistický regionální systém virtuálních prohlídek
(součást systému regionální podpory Virtuální-Region.cz)
    Mobil: +420 777 034 847
    E-mail: info@virtualni-kutnohorsko.cz
    Web: www.virtualni-kutnohorsko.cz
 


QR code

Breüerovy sady (akce Pohádková Barbora 2012)

Oficiální web: http://www.zszi.kh.cz

Breüerovy sady jsou cílovým místem při každoroční tradiční akci Pohádková Barbora, kterou pořádá ZŠ Žižkov pro děti. Děti ze základní školy mají připraven program s mnoha stanovišti, kde hrají pro nejmenší návštěvníky pohádky a připravují soutěže. Tato fotografie je z akce Pohádková Barbora 2012.

napoveda nejblizsi kosik
GPS: 49°56'50.547"N, 15°16'5.272"E

Tato prohlídka je zařazena v těchto tematických skupinách: Parky, Kultura a zábava


Mohla by Vás zajímat i naše další místa:

22. 4. 2010ZŠ Žižkov (Kremnická)ZŠ Žižkov (Kremnická) (Kutná Hora)
5. 9. 2012ZŠ Žižkov - třída hudební výchovy (Kutná Hora)ZŠ Žižkov - třída hudební výchovy (Kutná Hora) (Kutná Hora)
5. 9. 2012ZŠ Žižkov - třída prvního stupně (Kutná Hora)ZŠ Žižkov - třída prvního stupně (Kutná Hora) (Kutná Hora)
5. 9. 2012ZŠ Žižkov - AULA (Kutná Hora)ZŠ Žižkov - AULA (Kutná Hora) (Kutná Hora)
5. 9. 2012ZŠ Žižkov - školní družina (Kutná Hora)ZŠ Žižkov - školní družina (Kutná Hora) (Kutná Hora)
5. 9. 2012ZŠ Žižkov - školní družina (Kutná Hora)ZŠ Žižkov - školní družina (Kutná Hora) (Kutná Hora)

vysvětlivky barev
Nahoru

Nejbližší virtuální prohlídky k právě prohlíženému místu:

NahoruV seznamu výše najdete další virtuální prohlídky míst, která jsou nejblíže právě zobrazovanému. Náš TIP je označen barevnou ikonkou (zlatou hvězdou, barevným domečkem) a ztučněn. Vzdálenosti jsou orientační, přímou vzdušnou čarou. Pěšky, na kole či autem mohou být delší.

Ikona terčík - nachází se na stejné adrese, Ikona domeček - je na stejné ulici či náměstí.

Související prohlídky v tematické skupině "Parky"

24. 6. 2010Zámek Kačina - akce Zámek patří dětem 2012 - zámecký parkZámek Kačina - akce Zámek patří dětem 2012 - zámecký park (Svatý Mikuláš)
2. 6. 2010Chrám sv. Barbory (Vorlíčkovy sady) - svatba 2.6.2012Chrám sv. Barbory (Vorlíčkovy sady) - svatba 2.6.2012 (Kutná Hora)

Jak se virtuální prohlídka ovládá?

Při zobrazení stránky s virtuální prohlídkou se obvykle ve vašem prohlížeči prohlídka sama spustí (je třeba mít v internetovém prohlížeči nainstalován Flash Player a případně povolené JavaScripts ve Vašem prohlížeči, což jsou však standardní doplňky a nastavení prohlížečů a tak není nutné něco nastavovat extra). Některé prohlídky se mohou dát samy do pohybu a představit danou scénu.

Virtuální prohlídky jsou interaktivní - na fotku lze kliknout a otočit si ji. Podržíte-li tlačítko myši, můžete myší pohybovat všemi směry a tím se virtuálně rozhlížet. panel nastrojuVe spodní části prohlídky obvykle bývá tzv. panel nástrojů s ikonami (šipky, +, - apod.), kterými si můžete prohlídku také otáčet, pohled přibližovat i oddalovat, některé lze zvětšit na tzv. fullscreen, tedy plnou obrazovku (vráti se z takového zobrazení lze přes stejné tlačítko nebo na klávesnici Esc).

Podporujeme zobrazování virtuálních prohlídek také na zařízeních řady Apple, která používají jako výchozí formát .mov. Mezi kvalitou a formátem souborů virtuálních prohlídek se můžete přepnout. Využijte k tomu tlačítka v pravé části stránky hned pod hlavní nabídkou v červeném pruhu nahoře!

Nahoru >> Další odpovědi na Vaše otázky najdete v sekci FAQ - nejčastější otázky <<

Zaregistrujte se k odběru aktualit a novinek

Objednejte si také virtuální prohlídku. DEJTE O SOBĚ VĚDĚT!

Objednat!. další informace o výrobě, zařazení do katalogu a dalších výhodách se můžete dozvědět v sekci častých otázek - "FAQ" nebo v informacích "O projektu".

Kolik to stojí?

Zhotovení virtuální prohlídky a zařazení do systému můžete mít už za 1.800,- Kč (ceny bez DPH). Ovšem můžete získat i další zvýhodněné bonusy! Projděte si ceník, vyberte si z možných variant a objednejte si nebo nás kontaktujte! Výsledkem pro Vás i na Váš web jsou datové soubory virtuálních prohlídek ve formátech .swf a .mov, které Vám přizpůsobíme na šírku tak, aby se vešly tak akorát také do Vašeho webu. Obvykle do něj vkládáme také informace o firmě/místě, webovou adresu a datum. Získáte tak vlastní stránku s prezentací na tomto portálu a možnou reklamu nejenom na tomto webu!

Partneři projektu Lahůdky DUŠEK
Mediální partneři projektu Stříbrné město očima mladých novinářů Svoboda.info TEP Regionu Virtuální prohlídky 360