Virtuální Kutnohorsko

Virtuální Kutnohorsko - informačně turistický regionální systém virtuálních prohlídek
(součást systému regionální podpory Virtuální-Region.cz)
    Mobil: +420 777 034 847
    E-mail: info@virtualni-kutnohorsko.cz
    Web: www.virtualni-kutnohorsko.cz
 


RSS feed (info kanál) - přejímejte od nás informace automaticky!

Přejímejte od nás informace automaticky! Do své čtečky, do svých Outlooků, na plochu svého počítače, do svých mobilních zařízení... Zobrazujte automaticky zprávy na svém webu - i pro Vás máme řešení!

Připravili jsme pro vás následující RSS kanály, skrz které můžete snadno odebírat informace. Informace jsou tříděny tak, aby každý z vás našel vhodné řešení pro Vaši prezentaci a oblast zájmu. Nebo nás kontaktujte.

Všechny virtuální prohlídky!

Vhodné pro každého :-) Zobrazuje seznam virtuálních prohlídek včetně Názvu, URL, popisků a obrázků řazený od nejnovějších po nejstarší.

 

Virtuální prohlídky vztahující se k obcím

Tento informační kanál je vhodný zejména pro obce a obecní weby! Ale také pro regionální informační weby, enziny, firemní i osobní weby - pokud máte vztah k určité obci v našem regionu, je toto nejsnazší cesta, jak zobrazit seznam virtuálních prohlídek právě z požadované obce.

Příklad RSS kanálů:

NahoruVyzkoušet samozřejmě můžete, zdalipak existuje také RSS kanál pro Vaši obec:
http://www.virtualni-kutnohorsko.cz/rss-obce/nazevobcebezdiakritikymalymipismeny
Pokud je informační kanál prázdný, nejsou pro Vaši obec zpracovány žádné virtuální prohlídky - spojte se tedy se zástupci Vaší obce a následně kontaktujte nás - rádi Vám virtuální prohlídky a propagaci obce vytvoříme a zajistíme. Staňte se také součástí systému!


Virtuální prohlídky členů a partnerů systému

Tento typ informačních kanálů je vhodný zejména pro firmy, které na svém webu nechtějí zobrazovat jiné informace, než které se k nim vztahují - tedy zobrazují se přímo a jenom jejich vlastní virtuální prohlídky!

NahoruPodpořte tento systém! Jak?
Vložte ikonu, tlačítko či banner na Vaše stránky! Staňte se také součástí systému! Děkujeme.


Virtuální prohlídky ze skupiny prohlídek

Chcete-li zobrazovat virtuální prohlídky z určitého oboru či skupiny, je pro Vás vhodná tato volba. Zabýváte se např. službami pro gastro? Zobrazte si skupinu prohlídek "Potraviny". Chcete-li naopak historii či památky? Zobrazte si skupinu "Památky". Odkaz na RSS kanál najdete v každé skupině prohlídek pod hlavním nadpisem - oranžová ikona. Nevyhovuje Vám ani jedna z možných voleb? Kontaktujte nás!

Příklad RSS kanálů:

 

Máte svůj vlastní web, nepoužíváte žádný redakční systém, který Vám dovoluje automaticky zprávy přebírat a přesto chcete u sebe tyto informace zobrazovat? Máme snadné řešení i pro Vás! ... a ZDARMA :-)

Nahoru

Jak se virtuální prohlídka ovládá?

Při zobrazení stránky s virtuální prohlídkou se obvykle ve vašem prohlížeči prohlídka sama spustí (je třeba mít v internetovém prohlížeči nainstalován Flash Player a případně povolené JavaScripts ve Vašem prohlížeči, což jsou však standardní doplňky a nastavení prohlížečů a tak není nutné něco nastavovat extra). Některé prohlídky se mohou dát samy do pohybu a představit danou scénu.

Virtuální prohlídky jsou interaktivní - na fotku lze kliknout a otočit si ji. Podržíte-li tlačítko myši, můžete myší pohybovat všemi směry a tím se virtuálně rozhlížet. panel nastrojuVe spodní části prohlídky obvykle bývá tzv. panel nástrojů s ikonami (šipky, +, - apod.), kterými si můžete prohlídku také otáčet, pohled přibližovat i oddalovat, některé lze zvětšit na tzv. fullscreen, tedy plnou obrazovku (vráti se z takového zobrazení lze přes stejné tlačítko nebo na klávesnici Esc).

Podporujeme zobrazování virtuálních prohlídek také na zařízeních řady Apple, která používají jako výchozí formát .mov. Mezi kvalitou a formátem souborů virtuálních prohlídek se můžete přepnout. Využijte k tomu tlačítka v pravé části stránky hned pod hlavní nabídkou v červeném pruhu nahoře!

Nahoru >> Další odpovědi na Vaše otázky najdete v sekci FAQ - nejčastější otázky <<

Zaregistrujte se k odběru aktualit a novinek

Objednejte si také virtuální prohlídku. DEJTE O SOBĚ VĚDĚT!

Objednat!. další informace o výrobě, zařazení do katalogu a dalších výhodách se můžete dozvědět v sekci častých otázek - "FAQ" nebo v informacích "O projektu".

Kolik to stojí?

Zhotovení virtuální prohlídky a zařazení do systému můžete mít už za 1.800,- Kč (ceny bez DPH). Ovšem můžete získat i další zvýhodněné bonusy! Projděte si ceník, vyberte si z možných variant a objednejte si nebo nás kontaktujte! Výsledkem pro Vás i na Váš web jsou datové soubory virtuálních prohlídek ve formátech .swf a .mov, které Vám přizpůsobíme na šírku tak, aby se vešly tak akorát také do Vašeho webu. Obvykle do něj vkládáme také informace o firmě/místě, webovou adresu a datum. Získáte tak vlastní stránku s prezentací na tomto portálu a možnou reklamu nejenom na tomto webu!

Partneři projektu Lahůdky DUŠEK
Mediální partneři projektu Stříbrné město očima mladých novinářů Svoboda.info TEP Regionu Virtuální prohlídky 360

Reklama: Masáže, lifting obličeje | 404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.