Virtuální Kutnohorsko

Virtuální Kutnohorsko - informačně turistický regionální systém virtuálních prohlídek
(součást systému regionální podpory Virtuální-Region.cz)
    Mobil: +420 777 034 847
    E-mail: info@virtualni-kutnohorsko.cz
    Web: www.virtualni-kutnohorsko.cz
 


Muzeum českého venkova Kačina

RSS

Oficiální web: http://www.nzm.cz/kacina/

Muzeum českého venkova sídlí na zámku Kačina, který patří k nejvýznamnějším empírovým stavbám v České republice. Podle plánů Ch. A. Schurichta ho pro hraběte Jana Rudolfa Chotka postavil J. Fischer. Zámek je obklopen přírodním parkem navrženým N. Jacquinem. Muzeum zde vybudovalo řadu expozic na více než 3 000 m2, rozděleny do tří samostatných prohlídkových okruhů. Od roku 2010 jsou otevřeny nové moderní expozice, které informují o historii českého a moravského venkova a o historii stravování.

NZM Kačina pořádá každoročně cyklus Chotkovských slavností, krátkodobé výstavy, připravuje vzdělávací a doprovodné programy pro školy a dětské návštěvníky.

NZM Kačina pronajímá prostory pro firemní a společenské akce, pro filmování

Na zámku Kačina je možnost konání svatebních obřadů v Obřadní síni na zámku nebo v zámeckých prostorách.


Omrkněte, co nabízíme, a přijďte ;-)

Skupiny: Parky, Kultura a zábava, Muzea, stálé expozice, Hrady, zámky a jiné památky

24. 6. 2010Zámek Kačina - akce Zámek patří dětem 2012 - kočár u divadlaZámek Kačina - akce Zámek patří dětem 2012 - kočár u divadla (Svatý Mikuláš)
24. 6. 2010Zámek Kačina - akce Zámek patří dětem 2012 - zámecký parkZámek Kačina - akce Zámek patří dětem 2012 - zámecký park (Svatý Mikuláš)
24. 6. 2010Zámek Kačina - akce Zámek patří dětem 2012 - jihozápadní částZámek Kačina - akce Zámek patří dětem 2012 - jihozápadní část (Svatý Mikuláš)

vysvětlivky barev
Nahoru
Zaregistrujte se k odběru aktualit a novinek

Objednejte si také virtuální prohlídku. DEJTE O SOBĚ VĚDĚT!

Objednat!. další informace o výrobě, zařazení do katalogu a dalších výhodách se můžete dozvědět v sekci častých otázek - "FAQ" nebo v informacích "O projektu".

Kolik to stojí?

Zhotovení virtuální prohlídky a zařazení do systému můžete mít už za 1.800,- Kč (ceny bez DPH). Ovšem můžete získat i další zvýhodněné bonusy! Projděte si ceník, vyberte si z možných variant a objednejte si nebo nás kontaktujte! Výsledkem pro Vás i na Váš web jsou datové soubory virtuálních prohlídek ve formátech .swf a .mov, které Vám přizpůsobíme na šírku tak, aby se vešly tak akorát také do Vašeho webu. Obvykle do něj vkládáme také informace o firmě/místě, webovou adresu a datum. Získáte tak vlastní stránku s prezentací na tomto portálu a možnou reklamu nejenom na tomto webu!

Partneři projektu Lahůdky DUŠEK
Mediální partneři projektu Stříbrné město očima mladých novinářů Svoboda.info TEP Regionu Virtuální prohlídky 360

Reklama: Masáže, lifting obličeje | 404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.